loader
 دکتر مسعود داودیان

شهر

استان تهران, شهر تهران

مدارک پزشکی

دکتر مسعود داوودیان در سال ۱۳۷۶ با کسب رتبه ۱۷ کشوری کنکور سراسری در رشته دندانپزشکی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی تهران پذیرفته شد. پس از پایان دوره دندانپزشکی در سال ۱۳۸۱ فارغ التحصیل گردید. ایشان این دوره ۶ ساله را طی ۵ سال! سپری کرد. با گذراندن دوره دو ساله طرح دندانپزشکی با شرکت در آزمون تخصص دندانپزشکی و کسب رتبه نخست رزیدنتی در سطح کشور وارد دوره تخصصی ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی شد. ایشان در پایان دوره سه ساله رزیدنتی با احراز بورد تخصصی ارتودنسی مشغول فعالیت درمانی خصوصی گردید.  همچنین وی در سال ۱۳۸۵ به عضویت انجمن نخبگان کشور درآمده است.

سوابق

مسوولیت انفورماتیک کنگره های هشتم و دهم ارتودنسی کشور
ارزیابی دقت چهار ماده ثبت کننده رابطه اینتراکلوزال

دکتر مسعود داوودیان برای اولین بار در ایران اقدام به استفاده حرفه ای از تکنولوژی دیجیتال در ارزیابی تشخیصی و درمان بیماران ارتودنسی نموده است . مطالب ذیل به اجمال موارد و مزایا ی استفاده از این تکنولوژی که کاربرد آن در کشور های پیشرفته نیز به منظور درمان بیماران ارتدنسی رو به افزایش است، مطرح می نماید.
نرم افزار های مورد استفاده در ارتودنسی به منظور آنالیز رادیوگرافی نیمرخ بیمار و پیش بینی نتیجه درمان ارتودنسی ارزیابی رادیو گرافیهای بیمار یکی از رکورد های مهم در امر تشخیص و ارزیابی روند درمان ارتونسی می باشد. در سالهای اخیر، نرم افزارهایی جهت آنالیز سریعتر و آسانتر رادیو گرافی های سفالومتری در مقایسه با روش دستی به بازار عرضه شده اند. از مزایای آنها انجام سریعتر و قابل تکرار ارزیابی ها می باشد. به علاوه میزان وضوح و روشنایی تصاویر به آسانی قابل تنظیم است . از دیگر قابلیت های این نرم افزار ها ،پیش بینی نتیجه درمان ارتودنسی و جراحی فک می باشد.

    آنالیز رادیوگرافی نیمرخ بیمار
    آنالیز و پیش بینی نتیجه جراحی فکین بیمار به وسیله نرم افزار
    پیش بینی نتیجه جلو آوردن فکین بیمار در طی رشد

وب سایت

www.dr-davoudian.com

ایمیل

info@dr-davoudian.com

تلفن

02126710760

موبایل

۰۹۲۰۷۴۱۲۵۱۳

گالری

بیننده گرامی ، با تشکر از بازدید شما از صفحه دکتر مسعود داودیان

کلیه مطالب این صفحه از سایت دکتر مسعود داودیان به آدرس www.dr-davoudian.com گردآوری شده است ، لطفا قبل از هر گونه اقدام از صحت این اطلاعات مطمئن شود.
سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال این اطلاعات ندارد و صرفا جهت اطلاع رسانی این اطلاعات را نمایش می دهد.
با تشکر