loader
 دکتر روزبه کاظمی

شهر

استان تهران, شهر تهران

مدارک پزشکی

رشته: پزشکی عمومی

مرتبه علمی: دکترا

رشته تخصصی: دکترا پزشکي عمومي

سوابق

سکته مغزی عامل اصلی معلولیت و سومین علت مرگ و میر بزرگسالان در سراسر جهان است. با توجه به اهمیت سکته مغزی، مشکلات متعدد و جدی مبتلایان و ویژگیهای پیچیده درمان این بیماری، کلینیک تبسم (با نام و علامت اختصاصی ثبت شده، مخفف: توانبخشی بیماران سکته مغزی) با مدیریت و مسوولیت درمانی دکتر روزبه کاظمی، در سال 1386 تاسیس و افتخار ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای و درمانی جامعی در کلیه زمینه های این بیماری را با روش های نوین، تیم های درمانی آموزش دیده و پرتجربه و تجهیزات درمانی به روز دنیابه طیف وسیعی از هموطناندر سراسر ایران و کشورهای مجاور را داشته است.
دکتر روزبه کاظمی با تعامل با سایر مراکز توانبخشی دنیا (بویژه در کشور آلمان) همواره سعی در بروزرسانی خدمات درمانی و گسترش آگاهی های لازم در مورد این بیماری در کشور عزیزمان داشته و در این جهت به همراه کادر درمانی متخصص و زحمتکش این کلینیک، خدمات گسترده ای را به طیف وسیعی از هموطنان مبتلا و خانواده های عزیز آنها نموده است.
کلینیک تبسم درحال حاضر هیچ شعبه ای نداشته و با هیچ پزشک دیگری، از زمان تاسیس، در مدیریت و درمان بیماران مراجعه کننده، همکاری نداشته و ندارد.

 

وب سایت

tabassomclinic.ir

ایمیل

info@tabassomclinic.ir

تلفن

موبایل